SeASer Blog Theme (8.x-1.22) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to parent page
ne: मूल पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Up
ne: माथि

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Go to first page
ne: पहिलो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to last page
ne: अन्तिम पृष्ठमा जानुहोस्

en: Pagination
ne: पृष्ठांकन

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको
