SeASer Blog Theme (8.x-1.22) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to parent page
th: ไปหน้าแม่

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Up
th: ขึ้น

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: Go to first page
th: ไปหน้าแรก

en: Go to last page
th: ไปหน้าสุดท้าย

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
th: มีความยืดหยุ่น,ธีม recolorable กับหลายภูมิภาคและการตอบสนอง,รูปแบบโทรศัพท์มือถือครั้งแรก
