SeASer Blog Theme (8.x-1.3) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: Go to parent page
ja: 親ページへ移動

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: Up
ja: 上へ

en: Add new comment
ja: コメントを追加

en: Go to first page
ja: 先頭ページへ

en: Go to last page
ja: 最終ページへ

en: Pagination
ja: ページ送り

en: Book outline for @book.title
ja: @book.title のブックアウトライン

en: Book traversal links for
ja: ブック横断リンク:

en: Submitted by @author_name on @date
ja: @author_name が @date に投稿
