SeASer Blog Theme (8.x-1.3) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to parent page
mr: वऱच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या

en: Go to first page
mr: प्रथम पानावर जा

en: Go to last page
mr: अंतिम पानावर जा
