SeASer Blog Theme (8.x-1.3) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to parent page
sl: Pojdi starševsko stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran
