SeASer Blog Theme (8.x-1.3) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to parent page
vi: Đến trang cha

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Up
vi: Lên

en: Add new comment
vi: Viết bình luận

en: Go to first page
vi: Đến trang đầu tiên

en: Go to last page
vi: Đến trang cuối cùng
