SeASer Blog Theme (8.x-1.31) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Go to previous page
da: Gå til forrige side

en: Go to parent page
da: Gå til overordnet side

en: Go to next page
da: Gå til næste side

en: Up
da: Op

en: Add new comment
da: Tilføj kommentar

en: Go to first page
da: Gå til første side

en: Go to last page
da: Gå til sidste side

en: Pagination
da: Sideinddeling

en: Book outline for @book.title
da: Indholdsfortegnelse for @book.title

en: Book traversal links for
da: Bognavigations-links for

en: Submitted by @author_name on @date
da: Indsendt af @author_name den @date
