SeASer Blog Theme (8.x-1.31) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to parent page
fi: Mene yläsivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Up
fi: Ylös

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: Go to first page
fi: Siirry ensimmäiselle sivulle

en: Go to last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: Pagination
fi: Sivutus

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date
