SeASer Blog Theme (8.x-1.31) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Go to previous page
fr: Aller à la page précédente

en: Go to parent page
fr: Aller à la page parente

en: Go to next page
fr: Aller à la page suivante

en: Up
fr: Haut

en: Add new comment
fr: Ajouter un commentaire

en: Go to first page
fr: Aller à la première page

en: Go to last page
fr: Aller à la dernière page

en: Book outline for @book.title
fr: Structure du livre @book.title

en: Book traversal links for
fr: Liens transversaux de livre pour

en: Submitted by @author_name on @date
fr: Soumis par @author_name le @date
