SeASer Blog Theme (8.x-1.31) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to parent page
lv: Doties uz vecāklapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Up
lv: Augoša

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu
