SeASer Blog Theme (8.x-1.31) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Go to previous page
ro: Mergi la pagina anterioară

en: Go to parent page
ro: Mergi la pagina părinte

en: Go to next page
ro: Mergeți la pagina următoare

en: Up
ro: Sus

en: Add new comment
ro: Adaugă comentariu nou

en: Go to first page
ro: Mergi la prima pagină

en: Go to last page
ro: Mergeți la ultima pagină

en: Pagination
ro: Paginație

en: Book outline for @book.title
ro: Structură carte pentru @book.title

en: Book traversal links for
ro: Legături de parcurgere a cărții pentru

en: Submitted by @author_name on @date
ro: Postat de @author_name la @date
