SeASer Blog Theme (8.x-1.31) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to parent page
sk: Prejsť na nadradenú stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Up
sk: Hore

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date
