SeASer Blog Theme (8.x-1.31) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Go to previous page
tr: Önceki sayfaya git

en: Go to parent page
tr: Üst sayfaya git

en: Go to next page
tr: Sonraki sayfaya git

en: Up
tr: Yukarı

en: Add new comment
tr: Yeni yorum ekle

en: Go to first page
tr: İlk sayfaya git

en: Go to last page
tr: Son sayfaya git

en: Pagination
tr: Sayfalama

en: Submitted by @author_name on @date
tr: @date tarihinde @author_name tarafından gönderildi
