SeASer Blog Theme (8.x-1.31) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to parent page
uk: Перейти на батьківську сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Up
uk: Вгору

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Go to first page
uk: До першої сторінки

en: Go to last page
uk: До останньої сторінки

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: Book outline for @book.title
uk: Підшивка книг для @book.title

en: Book traversal links for
uk: Книжкові перехресні посилання для

en: Submitted by @author_name on @date
uk: Надіслав: @author_name, дата: @date
