Seaside Admin (2.0.1) - en to ar translation catalogue (34 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Download
ar: تحميل

en: Version
ar: النسخة

en: Advanced options
ar: الخيارات المتقدمة

en: Release notes
ar: ملاحظات النسخة

en: Core
ar: النواة

en: Picture
ar: الصورة

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Web Server
ar: خادم الشبكة

en: Database
ar: قاعدة البيانات

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Published
ar: منشور

en: Revisions
ar: المراجعات

en: System
ar: النظام

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Navigation
ar: الإبحار

en: Clear
ar: مسح

en: Not published
ar: لم ينشر

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Memory limit
ar: حد الذاكرة

en: First sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷول

en: Last checked: @time ago
ar: آخر تحقق : منذ @time

en: Last checked: never
ar: آخر تحقق: لم يتم التحقق بعد

en: Includes: %includes
ar: تشمل: %includes

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Includes:
ar: يحتوي:

en: Enabled: %includes
ar: المفعلة: %includes

en: Disabled: %disabled
ar: المعطلة: %disabled

en: Text Formats
ar: تنسيقات النص

en: Choose a file
ar: اختيار ملفا
