Seaside Admin (2.0.1) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Download
sl: Prenesi

en: Advanced options
sl: Napredne možnosti

en: Core
sl: Jedro

en: Picture
sl: Slika

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Published
sl: Objavljeno

en: Revisions
sl: Različice

en: System
sl: Sistem

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Not published
sl: Ni objavljeno

en: First sidebar
sl: Prvi stranski stolpec

en: Last checked: never
sl: Zadnjič preverjeno: nikoli

en: Includes: %includes
sl: Vsebuje: %includes
