Seaside Admin (2.0.2) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Download
bn: ডাউনলোড

en: Version
bn: সংস্করণ

en: Release notes
bn: রিলিজ নোট

en: Picture
bn: ছবি

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: System
bn: সিস্টেম

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: Not published
bn: অপ্রকাশিত

en: Text Formats
bn: লেখার ফরম্যাটসমূহ
