Seaside Admin (2.0.2) - en to ku translation catalogue (29 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Download
ku: داگرتن

en: Version
ku: وەشان

en: Advanced options
ku: هەڵبژاردنە ئاڵۆزەکان

en: Release notes
ku: زانیاری دەربارەی وەشان

en: Core
ku: ناوکە

en: Picture
ku: وێنە

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Revisions
ku: پێداچوونەوەکان

en: System
ku: سیسته‌م

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: Clear
ku: خاوێنکردنەوە

en: Not published
ku: بڵاو نه‌کرایه‌وه‌

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: First sidebar
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Last checked: @time ago
ku: دوا پشکنین: @time لەمەوبەر

en: Last checked: never
ku: دوا پشکنین: هیچ کاتێک

en: Includes: %includes
ku: تێیدایە: %includes

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە

en: Includes:
ku: تێیدایە:

en: Enabled: %includes
ku: چالاککراو:  %includes

en: Disabled: %disabled
ku: ناچالاک: ‌%disabled

en: Text Formats
ku: فۆرماتەکانی دەق

en: Choose a file
ku: پەڕگەیەک هەڵبژێرە
