Seaside Admin (2.0.2) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Download
nn: Last ned

en: Version
nn: Versjon

en: Advanced options
nn: Avanserte innstillingar

en: Picture
nn: Bilete

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Published
nn: Publisert

en: Revisions
nn: Utgåver

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Navigation
nn: Navigering

en: Not published
nn: Ikkje publisert

en: First sidebar
nn: Fyrste sidestolpe

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt
