Seaside Admin (2.0.2) - en to oc translation catalogue (31 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Download
oc: Telecargament

en: Advanced options
oc: Opcions avançadas

en: Release notes
oc: Nòtas de version

en: Core
oc: Còr

en: Picture
oc: Imatge

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Web Server
oc: Servidor Web

en: Database
oc: Basa de donadas

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Published
oc: Publicat

en: System
oc: Sistèma

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Clear
oc: Escafar

en: Not published
oc: Pas publicat

en: Tabs
oc: Onglets

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: First sidebar
oc: Primièra barra laterala

en: Last checked: @time ago
oc: Darrièra verificacion : i a @time

en: Last checked: never
oc: Darrièra verificacion : pas jamai

en: Includes: %includes
oc: Inclutz : %includes

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Includes:
oc: Inclutz :

en: Enabled: %includes
oc: Activat : %includes

en: Disabled: %disabled
oc: Desactivat : %disabled

en: Text Formats
oc: Formats de tèxte

en: Choose a file
oc: Causissètz un fichièr
