Seaside Admin (2.0.2) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Download
pa: ਡਾਊਨਲੋਡ

en: Advanced options
pa: ਵਿਕਸਿਤ ਵਿਕਲਪ

en: Picture
pa: ਤਸਵੀਰ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Revisions
pa: ਰੀਵਿਜ਼ਨ
