Seaside Admin (2.0.2) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Content
se: Sisdoallu

en: Download
se: Viečča fiilla

en: Advanced options
se: Váddásat válljenfalaldagat

en: Picture
se: Govva

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Revisions
se: Versuvnnat
