Seaside Admin (2.0.2) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Advanced options
si: සංකීර්ණ විකල්ප

en: Picture
si: පින්තූරය

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: Navigation
si: යාත්‍රණය

en: Clear
si: පිරිසිදු කරන්න
