Seaside Admin (2.0.2) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Content
am: ይዞታ

en: Version
am: ሥሪት

en: Advanced options
am: የላቁ አማራጮች

en: PHP
am: ፒኤችፒ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Published
am: የታተመ

en: Navigation
am: መጓጓዛ

en: Clear
am: አጥራ

en: Tabs
am: ትሮች
