Seaside Admin (2.0.1) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: Advanced options
dz: སྔ་གཡར་གདམ་ཁ་ཚུ་

en: Picture
dz: པར།

en: PHP
dz: པི་ཨེཆ་པི་

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Revisions
dz: བསྐྱར་སྦྱོང་ཚུ་

en: Navigation
dz: འགྲུལ་བསྐྱོདཔ།

en: Not published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་མ་འབདཝ།
