Seaside Admin (2.0.1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Advanced options
gu: ઉચ્ચતર વિકલ્પો

en: Release notes
gu: પ્રકાશન નોંધ

en: Picture
gu: ચિત્ર

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Not published
gu: અપ્રકાશિત

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ
