Seaside Admin (2.0.1) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Download
mn: Татах

en: Advanced options
mn: Дэлгэрэнгүй сонголтууд

en: Release notes
mn: Хувилбарын тэмдэглэлүүд

en: Picture
mn: Зураг

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: System
mn: Систем

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: Not published
mn: Хэвлэгдээгүй

en: Text Formats
mn: Бичвэрийн хэлбэрүүд
