Seaside Admin (2.0.1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: Advanced options
sr: Напредне опције

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Footer
sr: Подножје

en: Your virtual face or picture.
sr: Ваше витуелно лице или фотографија.
