Seaside Admin (2.0.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Advanced options
ta: உயர்தர தெரிவுகள்

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது

en: System
ta: அமைப்பு

en: Navigation
ta: வழிசெலுத்தல்
