Seaside Admin (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (37 entries)

en: Download
nl: Downloaden

en: Version
nl: Versie

en: Release notes
nl: Opmerkingen bij uitgifte

en: Core
nl: Kern

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Web Server
nl: Webserver

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Revisions
nl: Revisies

en: Click here
nl: Klik hier

en: System
nl: Systeem

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Clear
nl: Wissen

en: Breadcrumb settings
nl: Kruimelpad instellingen

en: Show home page link in breadcrumb
nl: Voorpaginalink in het kruimelpad weergeven

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
nl: Een scheidingsteken toevoegen aan het eind van het kruimelpad

en: Not published
nl: Niet gepubliceerd

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Color settings
nl: Kleurinstellingen

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Memory limit
nl: Geheugenlimiet

en: Useful when the breadcrumb is placed just before the title.
nl: Handig wanneer het kruimelpad vlak voor de titel staat.

en: Append the content title to the end of the breadcrumb
nl: De titel aan het einde van het kruimelpad toevoegen

en: Useful when the breadcrumb is not placed just before the title.
nl: Handig wanneer het kruimelpad niet direct voor de titel is geplaatst

en: Last checked: @time ago
nl: Laatste controle: @time geleden

en: Last checked: never
nl: Laatste controle: nog nooit

en: Includes: %includes
nl: Bevat: %includes

en: Includes:
nl: Bevat:

en: Enabled: %includes
nl: Ingeschakeld: %includes

en: Disabled: %disabled
nl: Uitgeschakeld: %disabled

en: Text Formats
nl: Tekstopmaken

en: Choose a file
nl: Een bestand kiezen

en: Last Cron Run
nl: Laatste cron-uitvoering

en: Drupal Version
nl: Drupal-versie

en: Not saved yet
nl: Nog niet opgeslagen

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
nl: Er zijn nog geen inhoudstypes aangemaakt. Ga naar de pagina <a href="@create_content">inhoudstype toevoegen</a> om een inhoudstype aan te maken.

en: Color profiles.
nl: Kleurprofielen.

en: General System Information
nl: Algemene systeeminformatie
