Seaside Admin (8.x-1.10) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Download
eo: Elŝutu

en: Version
eo: Versio

en: Advanced options
eo: Spertulaj opcioj

en: Release notes
eo: Eldonaj notoj

en: Picture
eo: Bildo

en: PHP
eo: PHA

en: Published
eo: Publikigita

en: Revisions
eo: Malfaroj

en: System
eo: Sistemo

en: Author:
eo: Aŭtoro:

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Not published
eo: Ne publikigita

en: Last checked: @time ago
eo: Laste kontrolita: @time antaŭe

en: Last checked: never
eo: Laste kontrolita: neniam

en: Includes: %includes
eo: Inkluzivas: %includes
