Seaside Admin (8.x-1.10) - en to hi translation catalogue (22 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Download
hi: डाउनलोड

en: Version
hi: संस्करण

en: Advanced options
hi: विस्तारित विकल्प

en: Release notes
hi: रिलीज नोट्स

en: Core
hi: कोर

en: Picture
hi: चित्र

en: Breadcrumb
hi: पग चिन्ह

en: Web Server
hi: वेब सर्वर

en: Database
hi: डेटाबेस

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Revisions
hi: संशोधन

en: Click here
hi: यहाँ क्लिक करें

en: System
hi: प्रणाली

en: Author:
hi: लेखक:

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Clear
hi: साफ़ करें

en: Not published
hi: प्रकाशित नहीं हुआ

en: Tabs
hi: टैब्स

en: Your virtual face or picture.
hi: आपका आभासी चेहरा या तस्वीर।

en: Text Formats
hi: पाठ प्रारूपों

en: Choose a file
hi: एक फ़ाइल चुनें
