Seaside Admin (8.x-1.10) - en to lv translation catalogue (31 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Version
lv: Versija

en: Advanced options
lv: Papildu opcijas

en: Release notes
lv: Laidiena piezīmes

en: Core
lv: Kodols

en: Picture
lv: Attēls

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Web Server
lv: Web Serveris

en: Database
lv: Datubāze

en: Published
lv: Publicēts

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Click here
lv: Klikšķiniet šeit

en: System
lv: Sistēma

en: Author:
lv: Autors:

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Not published
lv: Nav publicēts

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Memory limit
lv: Atmiņas ierobežojums

en: Last checked: @time ago
lv: Pēdējā pārbaude: pirms @time

en: Last checked: never
lv: Pēdējā pārbaude: nekad

en: Includes: %includes
lv: Iekļauj: %includes

en: Includes:
lv: Ietver:

en: Disabled: %disabled
lv: Atspējots: %disabled

en: Text Formats
lv: Teksta Formāti

en: Choose a file
lv: Izvēlies datni

en: Last Cron Run
lv: Pēdējā Cron Izpilde

en: Drupal Version
lv: Drupal Versija

en: General System Information
lv: Vispārīga Sistēmas Informācija
