Seaside Admin (8.x-1.10) - en to sv translation catalogue (32 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Download
sv: Ladda ned

en: Advanced options
sv: Fler alternativ

en: Release notes
sv: Anteckningar om utgåvan

en: Core
sv: Kärna

en: Picture
sv: Bild

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Web Server
sv: Webbserver

en: Database
sv: Databas

en: Published
sv: Publicerad

en: Revisions
sv: Versioner

en: Click here
sv: Klicka här

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Clear
sv: Rensa

en: Not published
sv: Inte publicerad

en: Tabs
sv: Flikar

en: Color settings
sv: Färginställningar

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Memory limit
sv: Minnesgräns

en: Last checked: @time ago
sv: Senast kontrollerad: för @time sedan

en: Last checked: never
sv: Senast kontrollerad: aldrig

en: Includes: %includes
sv: Innehåller: %includes

en: Your virtual face or picture.
sv: Ditt virtuella ansikte eller bild.

en: Includes:
sv: Innehåller:

en: Enabled: %includes
sv: Aktiverade: %includes

en: Disabled: %disabled
sv: Inaktiverade: %disabled

en: Text Formats
sv: Textformat

en: Choose a file
sv: Välj en fil

en: Last Cron Run
sv: Senaste körningen av schemalagda aktiviteter

en: Drupal Version
sv: Version av Drupal

en: Not saved yet
sv: Inte sparad ännu

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
sv: Du har inte skapat någon innehållstyp ännu. Gå till sidan <a href="@create_content">skapa innehållstyp</a> för att lägga till en ny innehållstyp.
