Seaside Admin (8.x-1.10) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Download
ur: ڈاؤن لوڈ کریں

en: Version
ur: ورژن

en: Advanced options
ur: اعلیٰ اختیارات

en: Release notes
ur: ریلیز نوٹس

en: Core
ur: کور

en: PHP
ur: پی ایچ پی

en: Published
ur: شائع شدہ

en: System
ur: نظام

en: Not published
ur: غیر شائع شدہ
