Seaside Admin (8.x-1.11) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Version
ka: ვერსია

en: Advanced options
ka: დამატებითი ოფციები

en: Picture
ka: სურათი

en: Web Server
ka: ვებ სერვერი

en: Database
ka: მონაცემტა ბაზა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: System
ka: სისტემა

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Not published
ka: არ არის გამოქვეყნებული

en: Memory limit
ka: მეხსიერების ლიმიტი

en: Text Formats
ka: ტექსტის ფორმატები
