Seaside Admin (8.x-1.11) - en to lt translation catalogue (34 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Version
lt: Versija

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Release notes
lt: Laidos naujienos

en: Core
lt: Branduolys

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Web Server
lt: Žiniatinklio serveris

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Revisions
lt: Versijos

en: Click here
lt: Spauskite čia

en: System
lt: Sistema

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Not published
lt: Nepaskelbtas

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Color settings
lt: Spalvų nustatymai

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Memory limit
lt: Atminties limitas

en: Last checked: @time ago
lt: Paskutinį kartą tikrinta: prieš @time

en: Last checked: never
lt: Paskutinį kartą tikrinta: niekada

en: Includes: %includes
lt: Apima: %includes

en: Your virtual face or picture.
lt: Jūsų virtualus veidas ar paveikslėlis.

en: Includes:
lt: Apima:

en: Enabled: %includes
lt: Įgalinti: %includes

en: Disabled: %disabled
lt: Išjungti: %disabled

en: Text Formats
lt: Teksto fomatai

en: Choose a file
lt: Pasirinkite failą

en: Last Cron Run
lt: Paskutinis Cron darbo paleidimas

en: Drupal Version
lt: Drupal versija

en: Not saved yet
lt: Dar neišsaugota

en: General System Information
lt: Pagrindinė sistemos informacija
