Seaside Admin (8.x-1.11) - en to ne translation catalogue (22 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Version
ne: संस्करण

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: Picture
ne: तस्विर

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Web Server
ne: वेब सर्भर

en: Database
ne: डेटाबेस

en: PHP
ne: पीएचपी

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Revisions
ne: संशोधन

en: System
ne: प्रणाली

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Clear
ne: सफा

en: Not published
ne: अप्रकाशित

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Memory limit
ne: स्मृति सीमा

en: Text Formats
ne: पाठ ढाँचाहरू

en: Last Cron Run
ne: अन्तिम क्रोन रन

en: Drupal Version
ne: Drupal संस्करण

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
ne: तपाईंले अहिलेसम्म कुनै पनि सामग्री प्रकारहरू सिर्जना गर्नुभएको छैन। नयाँ सामग्री प्रकार थप्न <a href="@create_content">सामग्री प्रकार सिर्जना पृष्ठ</a> मा जानुहोस्।

en: General System Information
ne: सामान्य प्रणाली जानकारी
