Seaside Admin (8.x-1.13) - en to af translation catalogue (21 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Download
af: Laai af

en: Version
af: Weergawe

en: Advanced options
af: Gevorderde opsies

en: Picture
af: Prentjie

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Revisions
af: Weergawes

en: System
af: Stelsel

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Navigation
af: Navigasie

en: Breadcrumb settings
af: Krummelspoor instellings

en: Show home page link in breadcrumb
af: Wys tuisblad skakel in krummelspoor

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
af: Las 'n verdeler aan die einde van die krummelspoor by

en: Not published
af: Nie gepubliseerd

en: First sidebar
af: Eerste kantkolom

en: Second sidebar
af: Tweede kantkolom

en: Last checked: @time ago
af: Laas gekontroleer: @time gelede

en: Last checked: never
af: Laas gekontroleer: nog nooit nie
