Seaside Admin (8.x-1.13) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Version
bs: Verzija

en: Advanced options
bs: Napredne postavke

en: Picture
bs: Slika

en: Published
bs: Objavljeno

en: Revisions
bs: Revizije

en: System
bs: Sistem

en: Navigation
bs: Navigacija

en: Not published
bs: Nije objavljeno

en: Tabs
bs: Tabovi
