Seaside Admin (8.x-1.13) - en to eu translation catalogue (28 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Download
eu: Deskargatu

en: Version
eu: Bertsioa

en: Advanced options
eu: Aukera aurreratuak

en: Release notes
eu: Bertsioaren oharrak

en: Picture
eu: Irudia

en: Database
eu: Datu-base

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Published
eu: Argitaratua

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: System
eu: Sistema

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Clear
eu: Garbitu

en: Not published
eu: Argitaratu gabea

en: Tabs
eu: Fitxak

en: First sidebar
eu: Lehen albo-barra

en: Second sidebar
eu: Bigarren albo-barra

en: Last checked: @time ago
eu: Azken egiaztapena: duela @time

en: Last checked: never
eu: Azken egiaztapena: inoiz

en: Includes: %includes
eu: Sartu: %includes

en: Your virtual face or picture.
eu: Zure aurpegi birtuala edo argazkia

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Text Formats
eu: Testu formatuak

en: Choose a file
eu: Fitxategia hautatu
