Seaside Admin (8.x-1.13) - en to fi translation catalogue (41 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Download
fi: Lataa

en: Version
fi: Versio

en: Advanced options
fi: Lisävaihtoehdot

en: Release notes
fi: Julkaisutiedote

en: Core
fi: Ydin

en: Picture
fi: Kuva

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Web Server
fi: Verkkopalvelin

en: Database
fi: Tietokanta

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Published
fi: Julkaistu

en: Revisions
fi: Versiot

en: Click here
fi: Klikkaa tässä

en: System
fi: Järjestelmä

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Clear
fi: Tyhjennä

en: Not published
fi: Ei julkaistu

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Color settings
fi: Väriasetukset

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Memory limit
fi: Muistiraja

en: First sidebar
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Last checked: @time ago
fi: Tarkistettu viimeksi @time sitten

en: Last checked: never
fi: Ei tarkistettu koskaan

en: Includes: %includes
fi: Sisältää: %includes

en: Your virtual face or picture.
fi: Virtuaaliset kasvosi tai kuvasi.

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Includes:
fi: Sisältää:

en: Enabled: %includes
fi: Käytössä: %includes

en: Disabled: %disabled
fi: Poissa käytöstä: %disabled

en: Text Formats
fi: Tekstimuodot

en: Choose a file
fi: Valitse tiedosto

en: Last Cron Run
fi: Viimeisin Cron-ajo

en: Drupal Version
fi: Drupal-versio

en: Not saved yet
fi: Ei vielä tallennettu

en: General System Information
fi: Järjestelmän yleistiedot
