Seaside Admin (8.x-1.13) - en to fy translation catalogue (5 entries)

en: Content
fy: Ynhâld

en: Advanced options
fy: Avansearre opsjes

en: Picture
fy: Ofbylding

en: Navigation
fy: Navigaasje

en: Text Formats
fy: Tekstopmaken
