Seaside Admin (8.x-1.13) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Version
kn: ಆವೃತ್ತಿ

en: Advanced options
kn: ಮುಂದುವರೆದ ಶೇಖರಣಾ ಆಯ್ಕೆಗಳು.

en: Picture
kn: ಚಿತ್ರ

en: Web Server
kn: ಜಾಲಪರಿಚಾರಕ

en: Database
kn: ದತ್ತಸಂಚಯ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: System
kn: ಗಣಕ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Clear
kn: ತೆರವುಗೊಳಿಸು

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ
