Seaside Admin (8.x-1.13) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Advanced options
or: ଉନ୍ନତଶୀଳ ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Navigation
or: ପଥପ୍ରଦର୍ଶନ

en: Not published
or: ଅପ୍ରକାଶିତ

en: Last checked: @time ago
or: ଶେଷ ଯାଞ୍ଚ: @time ପୁର୍ବରୁ
