Seaside Admin (8.x-1.2) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Download
km: ទាញយក

en: Version
km: កំណែ

en: Release notes
km: ឯកសារ​ចេញផ្សាយ

en: Core
km: សំខាន់

en: Picture
km: រូបភាព

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Revisions
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: System
km: ប្រព័ន្ធ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Not published
km: មិន​បាន​​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Last checked: @time ago
km: បាន​ពិនិត្យ​មើល​ចុងក្រោយ ៖ @time កន្លង​ទៅ

en: Last checked: never
km: ការពិនិត្យ​ចុងក្រោយ ៖ គ្មាន

en: Includes: %includes
km: រួម​បញ្ចូល ៖ %includes

en: Includes:
km: រួម​មាន​ ៖

en: Enabled: %includes
km: បាន​បើក​ ៖ %includes

en: Disabled: %disabled
km: បាន​បិទ​ ៖ %disabled

en: Text Formats
km: ទ្រង់ទ្រាយ​អត្ថបទ

en: Choose a file
km: ជ្រើស​ឯកសារ
