Seaside Admin (8.x-1.2) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Release notes
my: ထုတ်ပြန်ချက် မှတ်စုများ

en: Core
my: အူကြောင်း

en: Picture
my: ရုပ်ပုံ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: System
my: စနစ်

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Clear
my: ရှင်းလင်းပါ

en: Not published
my: Publish မလုပ်ရသေးပါ

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Choose a file
my: ဖိုင်တခု ရွေးချယ်ပါ
