Seaside Admin (8.x-1.4) - en to gl translation catalogue (31 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Download
gl: Descargar

en: Version
gl: Versión

en: Release notes
gl: Notas da versión

en: Core
gl: Núcleo

en: Picture
gl: Imaxe

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Web Server
gl: Servidor Web

en: Database
gl: Base de datos

en: Published
gl: Publicado

en: Revisions
gl: Revisión

en: Click here
gl: Pega o código da vista aquí

en: System
gl: Sistema

en: Configuration
gl: Configuración

en: Clear
gl: Limpar

en: Not published
gl: Non publicado

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Color settings
gl: Axustes de cor e imaxe

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Last checked: @time ago
gl: Última comprobación: fai @time

en: Last checked: never
gl: Última comprobación: nunca

en: Includes: %includes
gl: Inclúe: %includes

en: Includes:
gl: Inclúe:

en: Enabled: %includes
gl: Activado: %includes

en: Disabled: %disabled
gl: Desactivado: %disabled

en: Text Formats
gl: Formatos do texto

en: Choose a file
gl: Seleccione un arquivo

en: Last Cron Run
gl: Última Execución de Cron

en: Drupal Version
gl: Versión de Drupal

en: Not saved yet
gl: Aínda sen gardar

en: General System Information
gl: Información Xeral do Sistema
