Seaside Admin (8.x-1.4) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Version
mr: आवृत्ती

en: Release notes
mr: प्रकाशन टिपा

en: Core
mr: मूळ

en: Picture
mr: चित्र

en: Web Server
mr: सेवाकेंद्र

en: PHP
mr: पी एच  पी

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Click here
mr: येथे क्लिक करा

en: Author:
mr: लेखक :

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Not published
mr: अप्रकाशित
