Seaside Admin (8.x-1.4) - en to pl translation catalogue (39 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Download
pl: Pobierz

en: Version
pl: Wersja

en: Release notes
pl: Informacje o wydaniu

en: Core
pl: Rdzeń

en: Picture
pl: Obraz

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Web Server
pl: Serwer www

en: Database
pl: Baza danych

en: Published
pl: Opublikowane

en: Revisions
pl: Wersje

en: Click here
pl: Kliknij tutaj

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Breadcrumb settings
pl: Ustawienia lini z odnośnikami nawigacyjnymi

en: Show home page link in breadcrumb
pl: Pokaż link do strony głównej w lini z odnośnikami nawigacyjnymi

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
pl: Dodaj separator na końcu ścieżki

en: Not published
pl: Nie do publikacji

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Color settings
pl: Ustawienia kolorów

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Memory limit
pl: Limit pamięci

en: Useful when the breadcrumb is placed just before the title.
pl: Przydatne, gdy ścieżka znajduje się tuż przed tytułem.

en: Append the content title to the end of the breadcrumb
pl: Dodaj tytuł zawartości na końcu ścieżki

en: Useful when the breadcrumb is not placed just before the title.
pl: Przydatne, gdy ścieżka nie jest umieszczona tuż przed tytułem.

en: Last checked: @time ago
pl: Informacje pobrano: @time temu

en: Last checked: never
pl: Nigdy dotąd nie pobierano informacji

en: Includes: %includes
pl: Obejmuje: %includes

en: Your virtual face or picture.
pl: Twoje zdjęcie lub obraz.

en: Includes:
pl: Zawiera:

en: Enabled: %includes
pl: Włączony: %includes

en: Disabled: %disabled
pl: Wyłączony: %disabled

en: Text Formats
pl: Formaty tekstów

en: Choose a file
pl: Wybierz plik

en: Last Cron Run
pl: Ostatnie Uruchomienie Demona Cron

en: Drupal Version
pl: Wersja Drupala

en: Not saved yet
pl: Jeszcze nie zapisano

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
pl: Nie utworzono jeszcze żadnego typu treści. Aby utworzyć nowy typ treści przejdź do <a href="@create_content">tego formularza</a>.

en: General System Information
pl: Ogólne Informacje o Systemie
